باشگاه مشتریان MCI

موسسه MCI قصد دارد جهت برقراری ارتباط نزدیک تر با زبان آموزان گرامی و در راستای مشتری مداری تسهیلات جدیدی برای ایشان فراهم آورد که در قدم اول اخذ تخفیف برای مشتریان این مجموعه میباشد.بدین صورت که هرکدام از زبان آموزان این مجموعه که با معرفی نامه مخصوص به این مراکز مراجعه نمایند میتوانند از تخفیف مشخص شده استفاده نمایند.زبان آموزان برای دریافت معرفی نامه میتوانند به دفتر شعبه ای که در آن در حال تحصیل هستید، مراجعه نمایند.مراکز طرف قرارداد این مجموعه به شرح زیر میباشد.

رستوران صفدری طرقبه

این رستوران دارای فضای بسیار زیبا و وسیع میباشد و دارای غذاهای متنوع ،خوش طعم و در عین حال قیمتهای مناسب است.قیمت های ارائه شده کلا با سرویس کامل بوده و تخفیف به مبلغ فاکتور تعلق میگیرد.مشتریان MCIبرای استفاده از این رستوران از تخفیف 20 درصدی بهره مند میگردند.

***کلیه غذاها با سرویس کامل شاندیز صفدری سرو می گردد***

 


استخر هتل هما شماره 2

استخر این هتل در فضایی زیبا ، محیطی آرام و با نشاط را برای مراجعه کنندگان فراهم می آورد .این مجموعه شامل استخر سونا جکوزی میباشد. مشتریان MCIبرای استفاده از این استخر از تخفیف 20 درصدی بهره مند میگردند.

شهربازی جزیره جادویی

این مجموعه در مسیر طرقبه و طبقه سوم مجتمع ویلاژ توریست واقع شده است.چنین موقعیت مکانی امکان یک تفریح کامل با بهره مندی از کلیه امکانات را فراهم آورده است.مجموعه شهربازی جزیره جادویی دارای سینما 7 بعدی و تعداد بسیار زیادی دستگاه کامپیوتری و جایزه ای ، پیست ماشین های کوبنده و بازیهای قدرتی بوده و تمامی نیازها جهت یک تفریح کامل خانوادگی را به بهترین شکل پاسخگوست.

***شرایط و ضوابط بهره مندی از تخفیفات***

هر مهمان میتواند با ارائه برگه معرفی نامه ممهور به مهر موسسه MCI به غرفه ورودی (صندوق) شهربازی به تمایل خود یکی از 4 مدل کارت زیر را خریداری نموده و به محض خریداری 25% مبلغ کارت به عنوان شارژاضافه به آن افزوده خواهد شد .لازم به ذکر است علاوه بر25% شارژ اضافه هر مهمانی که با معرفی نامه موسسه مراجعه نماید میتواند همراه خود 5 نفر را بصورت رایگان وارد شهربازی کرده و نیاز به پرداخت ورودیه ندارد.

ردیف میزان پرداختی مهمان درصد شارژ اضافه مبلغ نهایی بعد از اضافه شدن شارژ
1 10000 تومان 25% 12500 تومان
2 20000 تومان 25% 25000 تومان
3 30000 تومان 25% 37500 تومان
4 50000 تومان 25% 62500 تومان + یک عدد بن هدیه

***مشتریان محترم لازم است حتما به موارد زیر دقت نمایند***

  • برگه های معرفی نامه هیچگونه محدودیت زمانی ندارد
  • هزینه ورودی هر نفر به مجموعه1500 تومان میباشد
  • لازم به ذکر است با خرید هر کارت شارژ مبلغ 2000 تومان به عنوان ودیعه کارت دریافت و در زمان برگشت دادن کارت به صندوق دار این مبلغ نقدا به مشتری عودت داده خواهد شد .
  • کارت ها تاریخ انقضاء و محدودیت زمانی ندارد و مهمان میتواند کارت را با خود از مجموعه خارج کرده و در مراجعات بعدی مابقی شارژ خود را استفاده نماید.
  • هیچگونه محدودیت استفاده بر روی کارت های طرح تخفیفی اعمال نشده است و شرایطی فراهم گردیده تا مهمان با ارائه معرفی نامه و خرید کارت تخفیف دار بتواند از تمامی امکانات مجموعه همانند مشتری عادی استفاده نماید.
  • هر مهمان در هر بار مراجعه فقط مجاز است از یک برگه ی معرفی نامه استفاده نماید.
  • تخفیف شامل شارژ مجدد نخواهد بود.