دعوت به همکاری

  • 1398/06/10

 

 استخدام مدرس زبان انگلیسی و فرانسه

از اینکه موسسه MCI رو برای تدریس انتخاب کردین بسیار سپاسگزاریم.

 

از آنجایی که کیفیت آموزشی در MCI  از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مدرسین و اساتید زبان, مهمترین عامل در بهبود کیفیت آموزشی یک موسسه زبانهای خارجی محسوب میگردند, لذا مسئولین موسسه سعی کرده اند که با دقت بیشتری نسبت به انتخاب اساتید محترم اقدام نمایند.

 

در همین راستا مسیری که برای جذب این اساتید طراحی شده است به ترتیب زیر میباشد:

 

1- ابتدا متقاضیان محترم میبایست از اینجا ( انگلیسی یا فرانسه ) فرم مربوطه رو تکمیل و ارسال نمایند. لطفا با دقت و تأمل کافی فرم رو تکمیل کنید چون اکثر اوقات فرم هایی که با بی حوصلگی نوشته شده باشند رد میشه .

 

2- بعد از بررسی فرمهای مربوطه, افرادی که فرمشون پذیرفته میشه برای شرکت در امتحان باهاشون تماس گرفته میشه. منبع امتحان هم معمولا از آزمونهای بین المللی انتخاب میشه. البته افرادی که مدارک آیلتس آکادمیک 7 به بالا یا  FCE A به بالا داشته باشن نیازی به شرکت درامتحان ندارن.

 

3- افرادی که در امتحان نمره قبولی را کسب میکنن که نمره بالائی هم هست, جهت شرکت در مصاحبه شفاهی دعوت میشن.

 

4- در صورت قبولی در مصاحبه شفاهی دوره TTC برگزار خواهد شد.

 

5- در پایان دوره شرکت کنندگان میبایست بخشی از کتابهای موسسه که مربوط به تدریس گرامر یا SPEAKING هست رو درس بدن. 

در پایان افرادی که  دموی خوبی بدن و نکات درس داده شده در دوره را به دقت رعایت کنن, استخدام خواهند شد. امیدواریم در موسسه بزرگ MCI به عنوان مدرس زبان در خدمت شما باشیم.

به امید دیدار شما در موسسه بزرگ فرهنگی آموزشی MCIبرای تکمیل فرم مربوطه با توجه به دپارتمان انگلیسی یا فرانسه می توانید یکی از دو لینک زیر را انتخاب نمایید: