دوره های ترمی مکالمه زبان عربی

 

اگر میخواهید بدانید که ....

  • آموزش مکالمه زبان عربی را چطور شروع کنم تا موفقیت تضمین شده باشد
  • یا اینکه با لهجه شروع کنم یا فصیح
  • اینکه موسسه MCI چه خدماتی جهت آموزش ارائه میدهد
  • نحوه تدریس اساتید و جزئیات برگزاری کلاسها چگونه است
  • چگونه میتوان با تاکید بر مکالمه و نه قواعد به یک آموزش مکالمه زبان عربی موفق رسید.
  • چه کنیم تا با یک عرب زبان مکالمه موفق داشته باشیم.

 

🔸حتما مطالب ارائه شده را مطالعه کنید.

 

معرفی دوره های ترمی مکالمه عربی

 

مقدمه:

 

با توجه به اهمیت موضوع ارتباط با زائران عرب زبان در جذب و توسعه کار, موسسه آموزش زبان MCI برآن شد که دوره کوتاه مدت مکالمه زبان عربی در مشهد  ویژه جذب زائران عرب زبان برای کلیه علاقمندان برگزار نماید.

انتظار میرود زبان آموز با سپری کردن موفق این دوره ها بتواند به زبان عربی صحبت کند و متون عربی را بخواند .البته توجه به این نکته ضروری است که فرآیند یادگیری زبان همواره نیازمند تلاش در یادگیری لغات و استفاده آن در محیط های واقعی نقش حیاتی دارد.

در این دوره مطالب اضافی حذف و تاکید بر مکالمه زبان عربی شده است. لذا آموزش سریع، مختصر و مفید خواهد بود و با استفاده از روشهای سمعی ـ بصری به کمک مدرسان مسلط طراحی شده است.

 

 

 

1المرحلة التمهیدیة       (شامل ترم 1 و 2)        

        

اهداف این دوره:

 

آموزش مکالمات ساده ،آموزش کلیات جمله سازی عربی بر اساس زبان معیارو یادگیری کلمات پرکاربرد در گفتگو ،آموزش پاراگراف نویسی بر اساس مشاهدات و تصاویر و انتقال آرام از مرحله کتابت به مکالمه، آموزش اصطلاحات پرکاربرد در محاورات عمومی، بطور کلی در ترم 1 زبان آموز با کلمات و کلید واژه ها میتواند منظور خود را بیان کند ولی در ترم 2 قادر خواهیم بود با ساختن جملات بلند با مخاطب ارتباط بهتری برقرار کنیم.

 

 

 

2- المرحلة المتوسطة       (شامل ترم 3 و 4 و 5)       

     

اهداف این دوره:

 

       انتقال از مرحله نوشتار به گفتار، تقویت مهارت استماع، مهارت خواندن روزنامه ها و مجلات عربی، صحبت کردن تا حد استاندارد با یک عرب زبان ،آموزش مصطلحات پرکاربرد در لهجه عراقی، آموزش مکالمات تخصصی در موقعیت های مختلف شغلی

 

 

 

3- المرحلة المتطورة        (شامل ترم 6 و 7)      

  

المجموعة الاولی    

          

اهداف دوره اول:

 

       تقویت مهارت صحبت کردن تا حد پیشرفته، تقویت مهارت استماع تا حد دیدن فیلم های عربی، آشنایی کامل با گرامر عربی، تقویت و تکمیل مکالمات تخصصی در موقعیت های شغلی

 

المجموعة الثانیة:                (آموزش تخصصی لهجه عراقی)

 

اهداف دوره دوم:

 

       آموزش لهجه عراقی شامل: تسلط و مهارت در صحبت کردن به لهجه عراقی، تقویت و تکمیل مکالمه در فضاهای مختلف شغلی، تقویت مهارت استماع برای لهجه عراقی

 

زبان آموز گرامی در صورت علاقمندی به آموزش مستمر در حوزه مکالمه عربی که شامل فیلم، متن بهمراه فایل صوتی و... است میتوانید عضو کانال آموزشی ما در تلگرام  شوید.

 

مکالمه زبان عربی را با ما بیاموزید...

 

موسسه آموزش زبان MCI همچنین موارد ذیل را نیز می توانید در تارنمای موسسه MCI مطالعه بفرمائید: