موسسه فرهنگی، آموزشی مهر سجاد

 

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید.

توجه : به غیر از شبکه های زیر MCI در هیچکدام از شبکه های اجتماعی صفحه ، گروه یا کانال ندارد و تمامی اطلاع رسانی ها و محتوای آموزشی در شبکه های اجتماعی زیر قرار می گیرد.

کانال رسمی MCI در سرویس اشتراک گذاری ویدیو

کانال رسمی MCI در تلگرام

صفحه رسمی MCI در اینستاگرامشروع ثبت نام با 15% تخفیف 


اعلام نتایج آزمون اساتید زبان انگلیسی

نتایج آزمون اساتید انگلیسی خرداد ماه 1396 شرکت کنندگان در آزمون استخدامی اساتید انگلیسی می توانند نتایج آزمون را در لینک زیر مشاهده نمایند.

مشاهده نتایج آزمون استخدامی اساتید انگلیسی


اعلام نتایج آزمون اساتید زبان فرانسه

نتایج آزمون اساتید فرانسه آبان ماه 1395 شرکت کنندگان در آزمون استخدامی اساتید زبان فرانسه می توانند نتایج آزمون را در لینک زیر مشاهده نمایند.

مشاهده نتایج آزمون استخدامی اساتید فرانسهMovie Session Panel Discussion For Intermediate And Upper Intermediate Levels

به اطلاع زبان آموزان و کاربران عزیز می رساند، موسسه MCI به منظور ارائه روشهای نوین آموزشی در جهت یادگیری بهتر اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مبنی بر مشاهده فیلم با تمرکز اصلی بر یادگیری لغات و اصطلاحات روزمره همچنین مرور گرامر با استفاده از گرامر به کار رفته در فیلم و بحث و گفتگو حول محور فیلم جهت تقویت درک مطلب زبان آموزان نموده است.
این دوره کلاسها هر هفته در روزهای سه شنبه از ساعت 16 الی 18 برگزار می گردد. برای مشاهده ویدیو معرفی دوره آموزشی اینجا کلیک کنید.
همچنین هر هفته در روزهای یکشنبه از ساعت 16 الی 18 کلاس های Panel Discussion به منظور تقویت مکالمه زبان آموزان برگزار می گردد.
علاقمندان می توانند با مراجعه حضوری و یا تماس با شماره تلفن 37677980 - 051 و 37677981 - 051 جهت ثبت نام در این دوره های آموزشی شرکت نمایند.

ما را در شبکه های اجتماعی آپارات و اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید.

جذب مدرس زبان انگلیسی و فرانسه
جهت تکمیل فرم جذب مدرس زبان انگلیسی اینجا کلیک کنید.
جهت تکمیل فرم جذب مدرس زبان فرانسه اینجا کلیک کنید.

 

موسسه مهرسجاد در سال 1381 با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در جهت ترويج فرهنگ غني اسلامي ايراني و با تمرکز بر آموزش زبان انگليسي شروع به فعاليت نمود و پس از 14 سال آمادگي دارد تا با هدف ارتقاء سطح آموزشي زبان انگليسي با موسسات آموزشي قرارداد همکاري آموزشي منعقد نمايد.

برنامه هاي سالانه موسسه mci داراي چهار نوع برگزاري دوره به نامهاي عادي ، فشرده ، فقط جمعه و پيشرفته (advanced) ميباشد که براي مشاهد جزئيات کامل هر نوع مي توانيد با کليک بر روي آنها وارد صفحه مورد نظر شويد.

مشاهده نظرسنجی های اساتید از نگاه زبان آموزان
موسسه MCI به صورت متناوب و در دوره های مختلف نظرسنجی از زبان آموزان درباره عملکرد اساتید برگزار می نماید. جهت مشاهده نتایج نظرسنجی دوره های گذشته به لینک زیر مراجعه نمایید.همچنین با شرکت در نظرسنجی عملکرد اساتید؛ ما را در جهت بهبود روند آموزشی یاری نمایید.

مشاهده نتایج نظرسنجی ها

شرکت در نظرسنجی

موسسه فرهنگي آموزشي مهر سجاد در پايان هر دوره به پاس قدردانی از زبان آموزان برتر موسسه که در دوره های متوالی زبان آموزان تاپ می شوند با اهدای جوایز مختلف تقدیر و تشکر می کند. برای مشاهده زبان آموزان برتر رده های گذشته بر روی لینک زیر کلیک نمایید.


سخن روز
تقویم